O nás - Sklo, laser, keramika, svíčky

Pískování skla
Výroba keramiky
Laserové gravírování
Výroba svíček
MENU
Menu
Přejít na obsah
Vítáme Vás na našich internetových stránkách.
Věnujeme se více oborům, některé provozujeme již mnoho let, k jiným jsme přistoupili po žádostech od zákazníků o určitý druh výrobků.
Hlavní náplní naší činnosti je dekorování skleněných předmětů pískováním - laserováním a to od jednoduchých firemních log až po složité foto obrázky. Další činností je výroba užitkové keramiky, výroba svíček, dřevěných dekoračních předmětů.

Pískování
  Tato technologie se používá na materiály jako sklo a kov, hlavně u reklamních předmětů jako jsou sklenice, kovové, skleněné hrnky, apod. U této technologie se používá nejčastěji písek (korund), který je přes tlakové zařízení a pomocí trysek různých průměrů foukán na předmět přes samolepicí šablonu s vyřezaným motivem.

Na těchto stránkách budu nabízet sklo s pískovaným motivem jak vlastním, tak po dohodě i s motivem dle přání zákazníka. Pískuji na různé druhy sklenic ,hrnků i jiných skleněných předmětů. Pokud budete mít zájem o jiný typ skleněného předmětu, buď se ho pokusím sehnat, nebo si můžete dodat vlastní.
Délka dodání je podle množství kusů, ale většinou do 1 týdne.

Keramika
  Dále zde budeme nabízet k prodeji dekorativní keramiku. Keramiku vyrábíme většinou dle našeho katalogu.  Po dohodě můžeme vytvořit keramiku i podle přání zákazníka.
Výroba keramiky je časově hodně náročná, hlavně také proto, že se musí udělat tolik výrobků, aby zaplnily vypalovací pec. Dále je potřeba, aby výrobky před vložením do pece byly naprosto vyschlé, jinak v peci popraskají. Z tohoto důvodu výroba trvá od zadání cca 1,5 - 2 měsíce. Pokud je objednaný výrobek složitější pak je délka výroby delší.
Keramika je určena do interiéru, není vhodná ven do mrazu.
  Hotové výrobky (jak keramiku, tak sklo) je možné si převzít osobně nebo zašleme poštou.

Svíčky
  Svíčky vyrábíme jak vyřezávané, tak i hladké - malované.

Dřevěné výrobky
  U dřevěný výrobků je veliká škála možností od gravírování - vyřezávání překližky po výrobu dekoračních obrázků - reliéfů.

  
Návrat na obsah